Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja "Transport zbiorowy wczoraj i dziś"
#11
W najbliższy weekend 19-20 listopada br. akcja się nie odbędzie w związku z przewidywanymi na ten okres czasu ujemnymi temperaturami.
Odpowiedz
#12
W najbliższy weekend (26-27 listopada br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii przyspieszonej 521 i obsłużą następujący odcinek: PLAC NARUTOWICZA (przystanek z linią 191) - Grójecka - Plac Zawiszy - aleje Jerozolimskie - Rondo Romana Dmowskiego - aleje Jerozolimskie - Rondo Generała Charledea De Gaulle'a - aleje Jerozolimskie - wiadukt, most i Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego - Rondo Jerzego Waszyngtona - Aleja Jerzego Waszyngtona - WIATRACZNA (przystanek między ulicą Grochowską, a Aleję Jerzego Waszyngtona). Kursy obsługiwane przez przegubowe zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 20 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie z 30 do 15 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 521 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM wraz ze wszelkimi ustawowymi ulgami.
Odpowiedz
#13
W najbliższy weekend (3 -4 grudnia br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii zwykłej 107 i obsłużą następujący odcinek: CHEŁMSKA (przystanek pod dawną zajezdnią autobusową) - Chełmska - trasa linii 107 - Plac Powstańców Warszawy - PLAC POWSTAŃCÓW WARSZAWY (powrót po skręcie w lewo ulicą Świętokrzyska i ponownie w lewo po skręcie w ulicę Jasną). Kursy obsługiwane przez krótkie zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 20 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie z 20 do 10 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 107 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM wraz ze wszelkimi ustawowymi ulgami.
Odpowiedz
#14
W najbliższy weekend (14 -15 stycznia br) po przerwie świątecznej Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii zwykłej 109 i obsłużą trasę na całej długości linii. Kursy obsługiwane przez przegubowe zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 15 minut co spowoduje, że częstotliwość linii wzrośnie z 15 do 7-8 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 109 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM wraz ze wszelkimi ustawowymi ulgami.
Odpowiedz
#15
W najbliższy weekend (28 - 29 stycznia br) po przerwie świątecznej Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii zwykłej 123 i obsłużą trasę na odcinku od pętli Wiatraczna do przystanku Zwycięzców. Kursy obsługiwane przez krótkie zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 15 minut co spowoduje, że częstotliwość linii wzrośnie z 20 do 10 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 123 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM wraz ze wszelkimi ustawowymi ulgami.
Odpowiedz
#16
Zapraszamy na kolejną część naszej akcji "Transport zbiorowy wczoraj i dziś". Postanowiliśmy nieco zmienić nieco formułę i tym razem zainaugurujemy przejazdy po trasach wymyślonych przez nas, które będą równie ciekawe jak dotychczas po trasach wybranych linii. Zapraszamy w weekend 4 - 5 marca br. w godzinach 10:30 - 17:30 na przejazdy zabytkowymi autobusami po trasie: PLAC TEATRALNY - Senatorska - Pl.Bankowy - Generała Władysława Andersa - Nowolipki - Smocza - Anielewicza - zawrotka na pętli Esperanto - Anielewicza - Świętojerska - Bonifraterska - Międzyparkowa - Słomińskiego - Szymanowska - Zakroczymska - Konwiktorska - Bonifraterska - Plac Krasińskich - Miodowa - Senatorska - PLAC TEATRALNY.

Autobusy będą kursowały na okrężnej, jednokierunkowej trasie z częstotliwością co 25 minut. Obowiązuje taryfa ZTM oraz wszelkie ulgi ustawowe na przejazdy.
Odpowiedz
#17
Zapraszamy na kolejną część naszej akcji "Transport zbiorowy wczoraj i dziś". Tym razem zapraszamy na przejazdy po trasach wymyślonych przez nas, które będą równie ciekawe jak dotychczas po trasach wybranych linii. Zapraszamy w weekend 25 - 26 marca br. w godzinach 10:30 - 18:00 na przejazdy zabytkowymi autobusami po trasie: MARIENSZTAT - Nowy Zjazd - Wybrzeże Kościuszkowskie - Karowa - Dobra (powrót: Dobra - MARIENSZTAT) - Zajęcza - Topiel - Leona Kruczkowskiego (powtór Leona Kruczkowskiego - Tamka - Dobra) - Rozbrat - rondo Stanisława Sedlaczka - Łazienkowska - Czerniakowska - Szwoleżerów - Agrykola - AGRYKOLA (powrót AGRYKOLA - Agrykola - Myśliwiecka - rondo Stanisława Sedlaczka - Rozbrat)

Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 30 minut. Obowiązuje taryfa ZTM oraz wszelkie ulgi ustawowe na przejazdy.
Odpowiedz
#18
Zapraszamy na kolejną część naszej akcji "Transport zbiorowy wczoraj i dziś". Tym razem zapraszamy na przejazdy po trasach wymyślonych przez nas, które będą równie ciekawe jak dotychczas po trasach wybranych linii. Zapraszamy w weekend 15 - 16 kwietnia br. w godzinach 10:30 - 18:00 na przejazdy zabytkowymi autobusami po trasie: KONWIKTORSKA - Konwiktorska - Bonifraterska - Świętojerska - Anielewicza - Smocza - Nowolipie - Żelazna - Chłodna - Towarowa - Prosta - Karolkowa - Siedmiogrodzka - Grzybowska - Marszałkowska - Plac Bankowy - Andersa - Świętojerska - Bonifraterska - Międzyparkowa - Słomińskiego - Szymanowska - Zakroczymska - Konwiktorska - KONWIKTORSKA 

Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 30 minut. Obowiązuje taryfa ZTM oraz wszelkie ulgi ustawowe na przejazdy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.