Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja "Transport zbiorowy wczoraj i dziś"
#1
Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa informuje iż od dnia 15 października br. (piątek) w każdy kolejny piątek, sobotę oraz niedzielę w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych organizowane będą przejazdy pod nazwą "Transport zbiorowy wczoraj i dziś". 
W związku z dużym zainteresowaniem Warszawskimi Liniami Turystycznymi postanowiliśmy zorganizować coś zupełnie innego dostępnego przez cały rok jednak jeżdżącego co każdy weekend na innej, wybranej linii. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych w dniach 15.10 - 17.10 br (piątek - niedziela) w ramowych godzinach 11:00 - 17:00 na premierowy przejazd, który odbędzie się po trasie linii 160 kursującej z Dworca Centralnego do Grodziska jednak zabytkowe brygady w ilości 3 sztuk pojadą na dawnej trasie tj. z Dworca Centralnego do pętli Metro Trocka (dawny Targówek). Autobusy będą kursowały co 30 minut pomiędzy brygadami ujętymi w rozkładzie jazdy na przystankach tworząc jednocześnie wzmocnienie linii na ww. odcinku tasy.

W zabytkowych autobusach linii 160 obowiązuje standardowa taryfa ZTM oraz wszelkie honorowane ulgi.
Odpowiedz
#2
W najbliższy weekend (8-9 stycznia br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii 171 i obsłużą następujący odcinek: PLAC TRZECH KRZYŻY (przystanek z linią 195) - Nowy Świat - Rondo Charlesa De Gaulle'a - aleje Jerozolimskie (powrót: aleje Jerozolimskie - Bracka - PLAC TRZECH KRZYŻY) - Rondo Dmowskiego - Marszałkowska - Plac Bankowy - Aleja Solidarności - Leszno - Górczewska (powrót: Leszno - Okopowa - Wolska) - zawrotka pod wiaduktem Alei Prymasa Tysiąclecia - Górczewska - METRO MŁYNÓW.
Kursy obsługiwane przez przegubow zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 20 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie z 20 do 10 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 171 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM.
Odpowiedz
#3
W najbliższy weekend (15-16 stycznia br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii 157 i obsłużą następujący odcinek: PLAC WILSONA (przystanek z linią 181) - Słowackiego - Gen. Andersa - Stawki - Smocza - Nowolipie - Żelazna - Chłodna - CHŁODNA (postój pod Spółdzielnią Pracy UNIA)
Kursy obsługiwane przez solowe zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 20 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie z 20 do 10 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 157 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM.
Odpowiedz
#4
W najbliższy weekend (22-23 stycznia br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii 185 i obsłużą następujący odcinek: PLAC WILSONA (przystanek z linią 181) - Krasińskiego - Wybrzeże Gdyńskie - Wybrzeże Gdańskie - Wybrzeże Kościuszkowskie - Wioślarska - Solec - Czerniakowska - Powsińska - Św.Bonifacego - STEGNYKursy obsługiwane przez przegubowe zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 20 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie z 20 do 10 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 185 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM wraz ze wszelkimi ustawowymi ulgami.
Odpowiedz
#5
W najbliższy weekend (5-6 luty br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii przyspieszonej 521 i obsłużą następujący odcinek: PLAC NARUTOWICZA (przystanek z linią 191) - Grójecka - Plac Zawiszy - aleje Jerozolimskie - Rondo Romana Dmowskiego - aleje Jerozolimskie - Rondo Generała Charledea De Gaulle'a - aleje Jerozolimskie - wiadukt, most i Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego - Rondo Jerzego Waszyngtona - Aleja Jerzego Waszyngtona - WIATRACZNA (przystanek między ulicą Grochowską, a Aleję Jerzego Waszyngtona). Kursy obsługiwane przez przegubowe zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 20 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie z 30 do 15 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 521 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM wraz ze wszelkimi ustawowymi ulgami.
Odpowiedz
#6
W najbliższy weekend (26-27 luty br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii przyspieszonej 503 i obsłużą następujący odcinek: PLAC TRZECH KRZYŻY (przystanek z linią 195) - Bracka - Aleje Ujazdowskie - Plac Na Rozdrożu - Aleje Ujazdowskie - Belwederska - Jana III Sobieskiego - Aleja generała Władysława Sikorskiego - Dolina Służewiecka - Aleja Jana Rodowicza "Anody" - URSYNÓW PÓŁNOCNY (przystanek z linią 193). Kursy obsługiwane przez przegubowe zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 30 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie do taktu 8 minut - 15 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 503 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM wraz ze wszelkimi ustawowymi ulgami.
Odpowiedz
#7
Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa informuje iż od dnia 30 września br. (sobota) w każdy kolejny weekend w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych organizowane będą ponownie przejazdy pod nazwą "Transport zbiorowy wczoraj i dziś". 
W związku z dużym zainteresowaniem Warszawskimi Liniami Turystycznymi postanowiliśmy zorganizować coś zupełnie innego dostępnego przez cały rok jednak jeżdżącego co każdy weekend na innej, wybranej linii. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych w dniach 30.09 - 01.10 br (sobota - niedziela) w ramowych godzinach 11:00 - 17:30 na premierowy przejazd tegorocznego cyklu, który odbędzie się po trasie linii 160 kursującej z Dworca Centralnego do Grodziska jednak zabytkowe brygady w ilości 3 sztuk pojadą na dawnej trasie tj. z Dworca Centralnego do pętli Metro Trocka (dawny Targówek). Autobusy będą kursowały co 30 minut pomiędzy brygadami ujętymi w rozkładzie jazdy na przystankach tworząc jednocześnie wzmocnienie linii na ww. odcinku tasy.

W zabytkowych autobusach linii 160 obowiązuje standardowa taryfa ZTM oraz wszelkie honorowane ulgi.
Odpowiedz
#8
W najbliższy weekend (8-9 października br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii 171 i obsłużą następujący odcinek: CENTRUM (przystanek pod DT CENTRUM) - aleje Jerozolimskie (powrót: aleje Jerozolimskie - Bracka - PLAC TRZECH KRZYŻY) - Rondo Dmowskiego - Marszałkowska - Plac Bankowy - Aleja Solidarności - Leszno - Górczewska (powrót: Leszno - Okopowa - Wolska) - zawrotka pod wiaduktem Alei Prymasa Tysiąclecia - Górczewska - METRO MŁYNÓW.
Kursy obsługiwane przez przegubow zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 15 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie z 30 do 15 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 171 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM.
Odpowiedz
#9
W najbliższy weekend (05 - 06.11 listopada br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza po przerwie do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii 157 i obsłużą następujący odcinek: PLAC WILSONA (przystanek z linią 181) - Słowackiego - Gen. Andersa - Stawki - Smocza - Nowolipie - Żelazna - Chłodna - CHŁODNA (postój pod Spółdzielnią Pracy UNIA)
Kursy obsługiwane przez solowe zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 20 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie z 20 do 10 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 157 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM.
Odpowiedz
#10
W najbliższy weekend (12-13 listopada br) Zarząd Transportu Miejskiej w Warszawie przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy oraz przewoźnikami świadczącymi swoje usługi w zakresie transportu w sieci ZTM Warszawa zaprasza do udziału w naszej akcji "Trasport Zbiorowy Wczoraj i Dziś". Tym razem specjalne autobusy zabytkowe wyjadą na trasę linii 185 i obsłużą następujący odcinek: PLAC WILSONA (przystanek z linią 181) - Krasińskiego - Wybrzeże Gdyńskie - Wybrzeże Gdańskie - Wybrzeże Kościuszkowskie - Wioślarska - Solec - Czerniakowska - Powsińska - Św.Bonifacego - STEGNYKursy obsługiwane przez przegubowe zabytkowe autobusy będą wykonywane w godzinach od 11:00 do 17:00 co 20 minut co spowoduje, że na tym odcinku trasy częstotliwość linii wzrośnie z 20 do 10 minut.

W zabytkowych autobusach jeżdżących na linii 185 obowiązywać będzie zwykła taryfa ZTM wraz ze wszelkimi ustawowymi ulgami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.