Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziękuję, że wybieracie Warszawski Transport Publiczny
#1
Dziękuję, że wybieracie WTP
[Obrazek: gl_1736_mn_dziekuje_640x480.png]
„Dziękuję, że wybieracie Warszawski Transport Publiczny” – od 18 lutego w autobusach, tramwajach i metrze można „spotkać” prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który dziękuje wszystkim pasażerom WTP za to, że wybierają ten sposób podróżowania po mieście. Zapraszamy też do udziału w konkursie.

18 lutego rozpoczęła się kampania „Dziękuję” propagująca wzajemną życzliwość w pojazdach komunikacji miejskiej. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski dziękuje pasażerom za wybieranie komunikacji zbiorowej. Podziękowania są wyświetlane na monitorach w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego.

Ta odsłona kampanii potrwa do 3 marca. W kolejnych pojawią się inni użytkownicy Warszawskiego Transportu Publicznego. Mogą to być także Państwo. Wystarczy, że podzielicie się z nami historią napisaną przez życie i… komunikację miejską. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Moja komunikacja, moja historia”. Opiszcie niezwykłe wydarzenie, które przydarzyło się w autobusie, tramwaju lub na przystanku… Być może poznaliście kogoś wyjątkowego w drodze do pracy, ktoś Wam pomógł, gdy zgubiliście telefon albo przydarzyło się Wam coś tak niesamowitego, że aż trudno w to uwierzyć.

Czekamy na Wasze historie i zdjęcia. Opis historii o długości do 900 znaków ze spacjami oraz zdjęcia bohaterów zdarzenia prosimy przesyłać do 1 marca 2019 r. na adres e.kazimierska@ztm.waw.pl. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 6 marca br.

Najciekawsze historie opublikujemy na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego, na profilach WTP na Facebooku i Twitterze. Zdjęcia laureatów pojawią się także na citylightach na przystankach oraz na monitorach w pojazdach WTP.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.