Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komunikat 3/2020
#1
W dniach 25 - 26 czerwca 2020 r., w związku z planowanymi odwiertami geotechnicznymi w ul. Cmentarnej i Legionów (na odcinku: Żeligowskiego – pl. Wolności), zmianie ulegną trasy linii 15, 17, 59, 73, 78, 86A, 86B, 87A, 87B, 96C.
linia 15
Z pętli Chojny Kurczaki do skrzyżowania Gdańska / Zielona bez zmian, następnie ul. Zieloną, Narutowicza, Kilińskiego, Pomorską i dalej obecną trasą.

Z pętli Lumumby pl. Wolności bez zmian następnie zawraca na pl. Wolności, Kilińskiego, Narutowicza, Zieloną, Gdańską i dalej obecną trasą

linia 17

Z pętli Chocianowice IKEA do skrzyżowania Gdańska / Zielona bez zmian, następnie ul. Zieloną, Narutowicza, Kilińskiego, Pomorską i dalej obecną trasą.

Z pętli Lumumby pl. Wolności bez zmian następnie zawraca na pl. Wolności, Kilińskiego, Narutowicza, Zieloną, Gdańską i dalej obecną trasą

linia 59

Z pętli Radogoszcz Wschód do skrzyżowania Zachodnia / Ogrodowa bez zmian, następnie ul. Ogrodową, Nowomiejską do pl. Wolności i dalej obecną trasą.

Z Dołów do pl. Wolności bez zmian a następnie Nowomiejska, Ogrodowa i dalej swoją obecną trasą

linia 73

Z pętli Radogoszcz Zachód do skrzyżowania Zachodnia / Ogrodowa bez zmian, następnie ul. Ogrodową, Kasprzaka, Legionów, Włókniarzy do pętli Koziny.

Z pętli Koziny ul. Srebrzyńską, Ogrodową, Zachodnią i dalej obecną trasą.

linia 78

Z Aleksandrowa Ł. do skrzyżowania Zachodnia / Ogrodowa bez zmian, następnie ul. Ogrodową, Nowomiejską do pl. Wolności. Zmiana trasy w obu kierunkach.

linie 86A, 86B

Z pętli Retkinia Kusocińskiego do skrzyżowania Zachodnia / Legionów bez zmian, następnie ul. Zachodnią, Ogrodową, Nowomiejską, Pomorską i dalej obecnymi trasami. Zmiana trasy w podanym kierunku.

linie 87A, 87B

Z pętli Żubardź do skrzyżowania Ogrodowa / Zachodnia bez zmian, następnie ul. Ogrodową, Północną i dalej obecnymi trasami. Zmiana trasy w obu kierunkach

linia 96C

Z pętli Teofilów Rojna do skrzyżowania Zachodnia / Ogrodowa bez zmian, następnie ul. Ogrodową, Nowomiejską, Pomorską i dalej obecną trasą. Zmiana trasy w podanym kierunku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.