Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Więcej autobusów i tramwajów dla bezpieczeństwa pasażerów
#1
Rozluźnienia w gospodarce i powroty do pracy, skutkują większą ilością pasażerów. Przy obecnych ograniczeniach ilości osób w pojazdach komunikacji miejskiej, stale zwiększamy częstotliwość, aby zapewnić odpowiednią ilość miejsc.

Pierwsze zmiany w rozkładach jazdy pojawią się już jutro 15 maja. Przywracamy w soboty kursowanie linii 17, 77 i 87AB. Wznowienie kursowania linii 17, zwiększy ilość kursów na ul. Pabianickiej i zapewni więcej pojazdów kursujących do IKEA, Sukcesji i Manufaktury. Ze względu na prowadzony remont torowiska i zamiany linii na przystanku końcowym przy Lumumby, tramwaje linii 17 w soboty będą kursować na trasie Chocianowice-IKEA – Północna. W dni robocze trasa pozostaje bez zmianz Chocianowic do przystanku Pomorska-Lumumby.

Linia 17 od poniedziałku do piątku:
CHOCIANOWICE-IKEA – Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów, Pomorska – POMORSKA LUMUMBY

Linia 17 w soboty:
CHOCIANOWICE-IKEA – Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów, Zachodnia, Ogrodowa, Północna – PÓŁNOCNA

Linia 17 nie kursuje w niedzielę.

Natomiast po obserwacjach funkcjonowania komunikacji miejskiej podczas remontu torowiska pomiędzy Pomorską, a Telefoniczną, uruchamiamy dodatkowy przystanek dla wysiadających na ul. Giewont przy krańcówce tramwajowej. Tym samym przystanek przy ul. Turnie, nie będzie ostatnim na trasie, co umożliwi dojazd do krańcówki, pasażerom z okolic ul. Krokiew jadącym do centrum.

W niedzielę ponownie wznowi kursowanie linia 85AB do Arturówka i na Marysin, której kursowanie w niedzielę zostało zawieszone w trakcie epidemii.
Natomiast od poniedziałku zwiększamy częstotliwość na linii 69AB, 70 i 76. Autobusy w godzinach szczytu będą kursować w dni robocze co 7,5 minuty, aby wszyscy pasażerowie mogli bezpiecznie podróżować, przy nadal obowiązujących ograniczeniach. Część kursów linii 69 kierowana będzie bez wjazdu w ul. Ossendowskiego. Tym samym przywrócone zostanie kursowanie linii 69B w dni robocze.
 
Ponadto kursowanie w dni robocze wznowi linia 7, która od poniedziałku kursować będzie na trasie Widzew Augustów – Piotrkowska Centrum.
Trasa linii 7 w dni robocze. Linia 7 nie kursuje w weekendy.
WIDZEW AUGUSTÓW – Rokicińska, Puszkina, Przybyszewskiego, Piotrkowska, Żwirki, Kościuszki – KOŚCIUSZKI / MICKIEWICZA – Piotrkowska Centrum, Piotrkowska, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska – WIDZEW AUGUSTÓW
Odpowiedz
#2
Zmiany dla przewoźników :
Linia 7 - tylko dni robocze 7+1
Linia 69A - robocze 16+1, soboty 8+1, święta 5+1
Linia 69B - robocze 8+1, soboty 8+1, Święta 8+1
Linia 70 - robocze 16+1, soboty 8+1, Swięta 6+1
Linia 76 - robocze 12+1, soboty 6+1, Święta 5+1
Pozostałe bez zmian
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.