Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje bieżące.
#41
W związku z planowanym załamaniem pogody w dniu jutrzejszym w godzinach popołudniowych na liniach 705 oraz 735 nie zostaną wysłane wtyczki.
Na chwilę obecną według prognozy pogody na niedzielę wtyczki będą jeździć.
Odpowiedz
#42
W związku z załamaniem pogody w weekend 3 i 4 lipca na liniach 705 oraz 735 nie zostaną wysłane wtyczki.
Odpowiedz
#43
Uwaga! W związku z wysokim ryzykiem wystąpienia gwałtownych zjawisk meteorologicznych na terenie Warszawy i gmin oraz powiatów ościennych w godzinach wieczornych oraz w nocy mogą wystąpić problemy z poprawnym funkcjonowaniem Warszawskiego Transportu Publicznego
W przypadku zalań dróg lub innych przypadków uniemożliwiających przejazd daną trasą Nadzór Ruchu będzie na bieżąco kierował autobusy i tramwaje na objazdy przebiegające najbliższymi przejezdnymi ciągami komunikacyjnymi.
Odpowiedz
#44
W związku z przewidywaną na najbliższy weekend 28 i 29 sierpnia złą pogodą, niską temperaturą i przewidywaną niską frekwencję na liniach 705 oraz 735 nie zostaną wysłane wtyczki. Jednocześnie ich kursowanie zostaje zawieszone do końca maja 2022 roku.
Odpowiedz
#45
W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi występują opóźnienia w funkcjonowaniu komunikacji naziemnej wynoszące do 15 minut.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.