Na wniosek wielu pasażerów domagających się poprawy obsługi skarżących się na zatłoczenie uciążliwe w godzinach szczytu w autobusach linii 168, 501, 519 oraz 522 od dnia 2 grudnia 2019 r (poniedziałek) uruchomione zostają następujące linie autobusowe:
Linia zwykła, okresowa 368 na trasie:
RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ - Rakowiecka - Łowicka - Madalińskiego - Aleja Niepodległości - (powrót: Madalińskiego - Boboli - Rakowiecka - RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ) - Rakowiecka - Puławska - Goworka - Spacerowa - Gagarina - Czerniakowska - Aleja Becka - most Siekierkowski - Wał Miedzeszyński - Fieldorfa - Umińskiego - Bora-Komorowskiego - GOCŁAW.
Linia będzie kursowała w dni powszednie ramowo w godzinach 5:30 - 9:00 i 13:30 - 18:30 co 15 minut
Linia przyspieszona, okresowa 419 na trasie:
PLAC KONSTYTUCJI - Waryńskiego - rondo Jazdy Polskiej - Waryńskiego - Goworka - Spacerowa - Belwederska - Jana III Sobieskiego - Aleja Wilanowska - Wiertnicza - WILANÓW
Linia będzie kursowała w dni powszedni ramowo w godzinach 6:00 - 9:30 - 14:00 - 19:00 co 10 minut.
Autobusy będę kursowały na najbardziej obciążonych odcinkach głównych linii.
Linia zwykła, okresowa 368 na trasie:
RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ - Rakowiecka - Łowicka - Madalińskiego - Aleja Niepodległości - (powrót: Madalińskiego - Boboli - Rakowiecka - RAKOWIECKA-KOŚCIÓŁ) - Rakowiecka - Puławska - Goworka - Spacerowa - Gagarina - Czerniakowska - Aleja Becka - most Siekierkowski - Wał Miedzeszyński - Fieldorfa - Umińskiego - Bora-Komorowskiego - GOCŁAW.
Linia będzie kursowała w dni powszednie ramowo w godzinach 5:30 - 9:00 i 13:30 - 18:30 co 15 minut
Linia przyspieszona, okresowa 419 na trasie:
PLAC KONSTYTUCJI - Waryńskiego - rondo Jazdy Polskiej - Waryńskiego - Goworka - Spacerowa - Belwederska - Jana III Sobieskiego - Aleja Wilanowska - Wiertnicza - WILANÓW
Linia będzie kursowała w dni powszedni ramowo w godzinach 6:00 - 9:30 - 14:00 - 19:00 co 10 minut.
Autobusy będę kursowały na najbardziej obciążonych odcinkach głównych linii.