Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa nawierzchnia na ulicach
#1
Nowa nawierzchnia na ulicach
[Obrazek: gl_2524_mn_ztmfoto06122018iitura002.jpg]
W weekend, 27-30 września, warszawscy drogowcy ułożą nową nawierzchnię na jezdniach ulic Raszyńskiej i Handlowej. Kierowcy pojadą po nowym asfalcie także na Białołęce. Będą zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.
Dwa frezowania

W weekend warszawscy drogowcy wymienią nawierzchnię dwóch ulic – na Ochocie i Targówku. W obu wypadkach prace rozpoczną się w piątek, 27 września, ok. godz. 22.00, a zakończą w poniedziałkowy poranek, 30 września ok. godz. 4.00. W tym czasie zamknięta dla ruchu będzie jezdnia ul. Raszyńskiej, prowadząca do centrum, na odcinku od ul. Filtrowej do pl. A. Zawiszy. Autobusy linii: 128175504 i nocnej N32 (tylko w kierunku pl. marsz. J. Piłsudskiego, Dw. Centralnego i Centrum) pojadą ulicami: Wawelska – Grójecka – pl. G. Narutowicza – Grójecka – pl. A. Zawiszy i dalej swoimi trasami. Autobusy linii 159, w kierunku EC Siekierki, będą z pl. A. Zawiszy kursowały Al. Jerozolimskimi i ul. T. Chałubińskiego.

Prace będą trwały także na ul. Handlowej na odcinku od ul. Gorzykowskiej do Kołowej. Autobusy linii 156160 i 256 oraz nocnej N02 pojadą ulicami: Kołowa – św. Wincentego – Borzymowska. Autobusy linii 212 i N12 będą kursowały ulicami: Gorzkowska – Radzymińska – Trocka. Linia 269 zmieni trasę i pojedzie ulicami: św. Wincentego – Kołowa – M. Ossowskiego – Barkocińska – Myszkowska – Gorzykowska – Radzymińska –Trocka. Linia nocna N62 zostanie skierowana na ulice: Gorzykowską i Radzymińską.

Dwa kierunki na Głębockiej

W weekend nawierzchnię będzie układał także wykonawca przebudowy ul. Głębockiej. Od piątku, 27 września od godz. 22.00 do poniedziałku, 30 września, do około godz. 4.00 autobusy linii 120, 240, 527 i N11 będą kursowały trasami zmienionymi.

Autobusy linii 120 i 240, jadące w kierunku Dw. Wschodniego/Kijowska/ i Żerania FSO, będą kursowały objazdem ulicami: L. Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna. Autobusy linii 527 pojadą ulicami: Skarbka z Gór – L. Berensona – Głębocka – Lewandów – GRODZISK – L. Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna. Linia nocna N11 będzie jeździła ulicami: Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka.

Nowa nawierzchnia na Białołęce

Nowy asfalt po swoich pracach ułożą także wodociągowcy pracujący na Białołęce. Od piątku, 27 września od godz. 17.00 do niedzieli, 29 września zamknięta dla ruchu będzie ul. J. Mehoffera na odcinku od ul. Modlińskiej do Czeremchowej. Objazd zamkniętego odcinka będzie prowadził ulicami: Modlińska – Klasyków – Fletniowa.  Taką trasą pojada autobusy linii 133.

Równocześnie podobne prace będą prowadzone na ulicach Prząśniczek i Animuszu w rejonie skrzyżowania z ul. Modlińską. W piątek, 27 września od godz. 16.00 zamknięta będzie północna jezdnia ul. Prząśniczek i Animuszu. Z kolei w sobotę, 28 września zamknięta będzie południowa jezdnia. W tym czasie autobusy linii 900 pojada jezdnią serwisową ul. Modlińskiej.

Kolejarze wyremontują natomiast przejazd przez tory na ul. Strąkowej. W piątek, 27 września ok. godz. 22.00 wyłączona z ruchu zostanie ul. Strąkowa pomiędzy ul. Rzędzińską a W. Pola – nie będzie można przejechać przez torowisko kolejowe. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Redutową i Połczyńską do Powstańców Śląskich. Swoją trasę zmienią autobusy linii 129. Prace potrwają do poniedziałkowego poranka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.