07-23-2019, 06:59 AM
Szanowni Przewoźnicy!!
Uprzejmie informujemy, że od dnia 31.08.2019 (sobota) uruchomione zostaną nowe linie autobusowe na trasach:
Uprzejmie informujemy, że od dnia 31.08.2019 (sobota) uruchomione zostaną nowe linie autobusowe na trasach:
- 121 - EC Łęg - Na Załęczu - Centralna - Rondo Czyżyńskie - Czyżyny Dworzec. Linia kursować będzie cały tydzień co 30 minut
- 136 - Czyżyny Dworzec - Marii Dąbrowskiej - DH Wanda - Dunikowskiego - Os.Piastów - Prądnik Czerwony. Linia kursować będzie cały tydzień co 30 minut
- 198 - Mistrzejowice - Wiślicka - Bora - Komorowskiego - Rondo Młyńskie - Wieczysta - Aleja Pokoju - Kuklińskiego - Podgórze SKA. Linia kursować będzie w godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem oraz w weekendy co 30 minut
- 430 - Nowy Kleparz - Wrocławska - Władysława Łokietka - Azory - Chełmońskiego Pętla. Linia kursować będzie w godzinach szczytu co 12 minut, poza szczytem oraz w weekendy co 15 minut
- 444 - Rżąka - trasa 144 do Cracovia Stadion. Linia kursować będzie w tygodniu co 12 minut