11-03-2023, 10:55 AM
Szanowni Przewoźnicy!!
Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje, że od 02.12.2023(sobota) na podstawie raportu z KBR 2023 wprowadzone zostaną następujące zmiany na terenie Woli Justowskiej/Lotniska
Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje, że od 02.12.2023(sobota) na podstawie raportu z KBR 2023 wprowadzone zostaną następujące zmiany na terenie Woli Justowskiej/Lotniska
- 102 - Górka Narodowa - Siewna - Krowodrza Górka dalej bez zmian w kierunku Bielan. W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem i w weekendy co 20 minut
- 134 nowa trasa: Osiedle Podwawelskie - Cracovia Stadion dalej bez zmian do ZOO. W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem i w weekendy co 20 minut. Uwaga!!W celu wsparcia "134" w godzinach szczytu uruchomiona zostanie linia "434"
- 434 - Baba Jaga trasa 134 do Cichego Kącika. Kursuje w godzinach szczytu 6:30 - 9 i 14 do 19 co 15 minut
- 402 nowa trasa: Bielany trasa "102" do Cichego Kącika. W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem co 20 minut
- 126 nowa trasa: Chełm - Jesionowa - Bronowice Małe - Balicka - Armii Krajowej - Cichy Kącik - Piastowska - Królowej Jadwigi - Salwator - Most Zwierzyniecki - Osiedle Podwawelskie. W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem i w weekendy co 20 minut
- 426 nowa linia miejska w miejsce "402" Krowodrza Górka - Azory - Rondo Ofiar Katynia - Katowicka - Zielony Most - Bronowice Małe - Balicka - Podłużna - Zakliki z Mydlnik - Chełm. W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem i w weekendy co 20 minut
- 192 Cmentarz Olszanica - Kasztanowa - Królowej Jadwigi - Aleja Focha - Aleje - Brogi - Miechowity - Strzelców - Prądnik Czerwony. W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem i w weekendy co 20 minut. Do obsługi linii kierowany tabor przegubowy
- 492 wspomaganie "192" na odcinku Chełm - Dworzec Główny Zachód. Kursuje w godzinach szczytu 6:30 - 9 i 14 do 19 co 15 minut
- 292 likwidacja linii
- 392 - Balice - Olszanica Bora - Królowej Jadwigi - Piastowska - Czarnowiejska - Aleje - Politechnika - Rondo Mogilskie - Pilotów - Bora - Komorowskiego - Aleja Andersa - Plac Centralny - Aleja Solidarnosci - Kombinat. W godzinach szczytu co 7,5 minuty, poza szczytem co 15 minuty, w weekendy co 20 minut Uwaga!!Co drugi kurs w szczycie skrócony do Alei Przyjaźni.
Obsługa przystanków; Balice - Olszanica Bora - Olszanica Ogródki Działkowe - Olszanica Cmentarz - Chełm - Park Decjusza - Przegon - Cracovia Stadion - Plac Inwalidów - Nowy Kleparz - Politechnika - Uniwersytet Ekonomiczny - Rondo Mogilskie - Miechowity - Wiślicka - DH Wanda - Osiedle Zgody - Plac Centralny - Kombinat.
- 152/452/E52 - informacja co do tras przy remoncie ulicy Lubicz
- 208 nowa trasa: Nowy Kleparz- Aleje - Balicka - podkrakowskie wsie - Balice. W tygodniu kursuje co 15 minut, w weekendy co 20 minut.
- 308 Balice - Olszanica Bora - Królowej Jadwigi - Aleja Focha - Osiedle Podwawelskie. W tygodniu kursuje co 15 minut, w weekendy co 20 minut.
- informacja dotycząca obsługi nowych linii i Ex oraz 512/522 opublikowana w osobnym komunikacie.