Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uruchomienie komunikacji miejskiej w Grójcu.
#1
Od dnia 6 listopada 2023 roku uruchomiona zostaje w naszym mieście komunikacja miejska. Siatka połączeń oparta zostanie o cztery linie autobusowe (11, 160 , 162 , 550 - 556). Po szczegóły dotyczące godzin kursowania i tras odsyłamy na tą stronę, gdzie podane zostały szczegółowe przebiegi tras wraz z godzinami kursowania linii.

Z racji na to, że potrzebna jest komunikacja lokalna na terenie Grójca oraz gmin ościennych, co w wielu postulatach podkreślają mieszkańcy naszej gminy zdecydowaliśmy po negocjacjach wybrać firmę PKS Grodzisk Mazowiecki, której powierzamy obsługę komunikacyjną naszego miasta. Zobowiązuje się ona do zakupu 13 autobusów o napędzie dowolnym poza elektrycznym i częściowo lub w niskopodłogowych o długości od 9 metrów do 10,9 metra. Dodatkowo firma zdecyduje się do zakupu dodatkowych dwóch autobusów rezerwowych.

Zakupione autobusy powinny być wyprodukowany minimum w 2018 roku, częściowo lub w pełni niskopodłogowe, posiadające układ drzwi 1-2-0 lub 2-2-0, sterowniki, wyposażone w kasę biletową, wyświetlacze LED barwy białej, klimatyzację przestrzeni pasażerskiej, ogrzewanie, nadajnik GPS, dostęp do sieci Wi-Fi oraz rampę dla wózków inwalidzkich.
Malowanie autobusów powinno by zgodne z kolorami zawartymi w herbie naszego miasta, a sam herb powinien znajdować się na burtach oraz z tyłu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.