Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uruchomienie komunikacji miejskiej w Mińsku Mazowieckim.
#1
Od dnia 9 października 2023 roku uruchomiona zostaje w naszym mieście komunikacja miejska. Siatka połączeń oparta zostanie o cztery linie autobusowe (M1 , M2 , M3 , M4). Każda z linii wyruszać będzie z pętli przy dworcu kolejowym PKP Mińsk Mazowiecki, ale różnymi trasami. Po szczegóły dotyczące godzin kursowania i tras odsyłamy na na tą stronę, gdzie podane zostały szczegółowe przebiegi tras wraz z godzinami kursowania linii.

Z racji na to, że nasze miasto się stale rozrasta i przybywa mieszkańców zadecydowaliśmy o tym jako Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki, że wszystkie linie obsłużą autobusy o długości 12 metrów. Dodatkowo z racji na to, że dążymy do tego, by powietrze w mieście było możliwie jak najczystsze, a autobusy jak najbardziej przyjazne środowisku podjęliśmy decyzję, że firma iL Diavolo Transporto, której powierzamy obsługę komunikacyjną naszego miasta zobowiązuje się do zakupu autobusów o napędzie elektrycznym i w pełni niskopodłogowych. Na każdej z czterech uruchamianych linii pojawią się po 2 autobusy, a więc w sumie w szczycie kursować będzie 8 autobusów jednak na wypadek awarii lub innego zdarzenia losowego firma zobowiązana jest do posiadania dwóch autobusów rezerwowych.

Zakupione autobusy powinny być fabrycznie nowe, w pełni niskopodłogowe, posiadające układ drzwi 1-2-0 lub 2-2-0, sterowniki, wyposażone w kasę biletową, wyświetlacze LED barwy białej, klimatyzację przestrzeni pasażerskiej, ogrzewanie, nadajnik GPS, dostęp do sieci Wi-Fi oraz rampę dla wózków inwalidzkich.
Malowanie autobusów powinno by zgodne z kolorami zawartymi w herbie naszego miasta, a sam herb powinien znajdować się na burtach oraz z tyłu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.