Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uruchomienie komunikacji miejskiej w Radzyminie.
#1
Urząd Miasta i Gminy w Radzyminie informuje, że od dnia 09.10.2023 r. (poniedziałek) uruchamia sieć komunikacji miejskiej. Transport w Radzyminie i gminach ościennych oparty zostaje na liniach dziennych R1 , R3 , R4 , R5 , R7 , R38 oraz nocnej N. Linie te połączą Radzymin z Arciechowem , Białobrzegami , Słupnem oraz Zawadami i wszelkimi miejscowościami wokół miasta. Informacje na temat rozkładu jazdy dostępne są TUTAJ.
Zadanie to zostaje powierzone firmie PKS Grodzisk Mazowiecki, która zobowiązuje się do obsługi wszystkich linii autobusami w liczbie łącznej 13 pojazdów w dzień powszedni 7 w pozostałe dni.
Wszystkie linie poza R5 i R38 obsługiwane będą autobusami lasy MIDI o długości od 8,9 metra do 10 metrów natomiast dwie ww. linie obsłużą autobusy o długości 12 metrów.

W przypadku autobusów klasy MIDI wymagany jest:
- układ drzwi 1-2-0 lub 2-2-0
- wyświetlacze LED barwy białej
- kasa biletowa
- klimatyzacja przestrzeni pasażerskiej
- ogrzewanie i ogrzewanie postojowe
- sterowniki, nadajnik GPS, sieć Wi-Fi
- monitoring wnętrza
- rok produkcji 2018 lub młodszy
- rampa dla wózków inwalidzkich i pasy do przypięcia wózka inwalidzkiego

W przypadku autobusów klasy MIDI wymagane jest to samo jednak pojazdy te muszą być w pełni niskopodłogowe lub niskowejściowe.


Przewoźnik ma obowiązek zamówić pojazdy w dowolnym kolorze jednak nie mogą to być barwy stosowane na autobusach w sieci ZTM Warszawa zarówno na liniach ogólnych jak strefowych, uzupełniających. Dodatkowo na burcie pojazdu obowiązkowo musi się znajdować wyraźny herb Miasta i Gminy Radzymin. No obsługi należy zapewnić autobusy o napędzie standardowym, hybrydowym lub gazowym CNG.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.