Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na linii Warszawa - Karczew.
#1
Od dnia 5 września br. (poniedziałek) w życiu wchodzą zmiany dotyczące linie podmiejskiej kursującej na trasie Warszawa - Karczew. Autobusy będą kursowały według nowego rozkładu jazdy, który jest odpowiedzią na postulaty pasażerów narzekających na coraz większy tłok panujący w pojazdach obsługujących linię. Nowy rozkład zostanie dostosowany do potoków pasażerskich panujących w danym okresie dnia. Dodatkowo z racji na wycofanie się z obsługi na tej relacji firmy MiniBus z Karczewa do obsługi nowego rozkładu skierowane zostaną w dzień powszedni wyłącznie autobusy przegubowe, a połączenie to zyska oznaczenie TR02.

W rozkładzie jazdy utrzymane zostaną kursy oznaczone literą 'w' kursujące w obydwu kierunkach jednak ich kursowanie ograniczy się jedynie do dnia powszedniego natomiast w soboty, niedziele i święta z racji na niskie wykorzystanie zostaną one zlikwidowane. Pozostaną również kursy oznaczone literą 'f' jadące z Warszawy do przystanku PKP Falenica oraz 'r' jadące z Karczewa do ronda Wiatraczna skąd istnieje możliwość przesiadki w autobusy nocne ZTM i podróż w dalszym, interesującym kierunku.


W planach są kolejne zmiany na liniach podmiejskich, o których informacje będą się pojawiać na bieżąco.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.