Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uruchomienie tramwajowych linii turystycznych.
#1
Od weekendu 6 czerwca - 7 czerwca uruchomione zostają tramwajowe linie turystyczne obsługiwany wagonami zabytkowymi. W tym sezonie, który potrwa do weekendu 26 września - 27 września mamy w ofercie przejazd na 3 różnych trasach. W podróż po stolicy zabiorą państwa linie T, W oraz Z.

Trasa linii T prowadzić będzie ulicami:
PLAC NARUTOWICZA - Filtrowa - Krzywickiego - Nowowiejska - Plac Zbawiciela - Marszałkowska - Plac Konstytucji - Marszałkowska - Plac Bankowy - Aleja Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - Aleja Solidarności - Targowa - Ratuszowa - Jagiellońska - RATUSZOWA-ZOO

Tramwaje będą kursować ramowo w godzinach 10:30 - 18:30 co 30 minut. Kursy o każdej pełnej godzinie będą odbywały się z udziałem przewodnika.


Trasa linii W prowadzić będzie ulicami:
PLAC STARYNKIEWICZA - aleje Jerozolimskie - Plac Zawiszy - Grójecka - Plac Narutowicza - Filtrowa - Chałubińskiego - Aleja Jana Pawła II - rondo ONZ - Aleja Jana Pawła II - Stawki - Muranowska - Międzyparkowa - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - rondo Starzyńskiego - Jagiellońska - RATUSZOWA-ZOO

Tramwaje będą kursować ramowo w godzinach 10:30 - 18:00 co 30 minut. Kursy o każdej pełnej godzinie będą odbywały się z udziałem przewodnika.


Trasa linii Z prowadzić będzie ulicami:
CZYNSZOWA - Stalowa - 11 Listopada - Targowa - Aleja Zieleniecka - rondo Waszyngtona - Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego - most Księcia Józefa Poniatowskiego - wiadukt most Księcia Józefa Poniatowskiego - aleje Jerozolimskie - rondo de Gaulle'a - aleje Jerozolimskie - Plac Zawiszy - Towarowa - Wolska - ZRP R-1 'Wola"

Tramwaje będą kursować ramowo w godzinach 10:30 - 18:00 co 30 minut. Kursy o każdej pełnej godzinie będą odbywały się z udziałem przewodnika.


We wszystkich ww. liniach obowiązuje taryfa biletowa ZTM. Honorowane są wszystkie ustawowe ulgi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Uruchomienie tramwajowych linii turystycznych. - przez Bizon6954 - 05-30-2020, 01:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Oferujemy wirtualna gre w ktorej kazdy moze zostac prezesem wirtualnej firmy, poprowadź firmę marzeń, startuj w przetrgach, kupuj tabor i zarabiaj wirtualne pieniądze. Zaprszamy!.