09-01-2020, 01:44 PM
Numer linii: 18
Rodzaj linii: stała, zwykła
Trasa linii:
CZERWONE MAKI P+R - Bobrzyńskiego - Grota-Roweckiego - Kapelanka - Monte Cassino - Dietla - Świętej Gertrudy - Plac Dominikański - Franciszkańska - Podwale - Basztowa - Długa - Aleja Słowackiego - Doktora Twardego - KROWODRZA GÓRKA
Okres obsługi linii: 26.09.2020 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 16 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 9 x Modertrans Moderus Gamma LF02AC + 1 rezewowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Soboty, niedziele i święta: 6 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 9 x Modertrans Moderus Gamma LF02AC + 1 rezerwowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Stawka wzkm: 15,00 vPLN