11-20-2023, 01:02 PM
Szanowni Przewoźnicy!!
Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje, że od dnia 01.01.2024 na podstawie KBR 2023 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii miejskich:
Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje, że od dnia 01.01.2024 na podstawie KBR 2023 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii miejskich:
- 107 trasa bez zmian. Linia kursować będzie co 30 minut w tygodniu, w weekendy co 60 minut
- 108 wydłużone z Podwierzbia do Lesiska. W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem i w weekendy co 20 minut
- 109 korekta trasy: Bronowice Małe - Balicka - Azory - Wrocławska i dalej bez zmian do Czyżyny Dworzec. W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem i w weekendy co 20 minut
- 110, 160, 171 - kursować będą w godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem co 30 minut, w weekendy co 60 minut
- 112 wydłużone zostanie z Osiedla Podwawelskiego do Cracovii Stadion. W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem co 20 minut, w weekendy co 30 minut
- 412 skrócone do Osiedla Podwawelskiego. Kursuje wyłącznie w godzinach szczytu co 15 minut
- 115 kursować będzie w godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem co 20 minut, w weekendy co 30 minut
- 415 Mały Płaszów trasa 115 do DGZ. Kursuje w tygodniu co 15 minut, poza szczytem co 20 minut
- 120, 420 wydłużone z Krowodrzy Górki do Nowego Kleparza. W godzinach szczytu co 30 minut, poza szczytem co 40 minut, w weekendy co 60 minut
- 158 W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem i w weekendy co 20 minut
- 162 - 15/20/30
- 172 - wydłużone do Mydlniki Wapiennik 15/20/20
- E72 Pleszów - Meksyk - Bardosa - Bulwarowa - Struga - Plac Centralny - Rondo Kocmyrzowskie - DH Wanda - Wiślicka - Plac Imbramowski - Opolska Estakada - Conrada - ROK - Balicka SKA - Bronowice Małe. W godzinach szczytu co 7,5 minuty, poza szczytem co 15 minut, w weekendy co 20 minut
- 572 - skrócone do Bronowice Wizjonerów. W tygodniu 15/20
- 190 wydłużona z Toń do Prądnika Białego. W godzinach szczytu co 30 minut, poza szczytem co 40 minut, w weekendy co 60 minut .
- 195 skrócone do Kombinatu. Kursuje w tygodniu od 5 do 22, w weekendy od 6 do 19. 15/30/40
- 199 W godzinach szczytu co 15 minut, poza szczytem i w weekendy co 20 minut
- 409 nowa linia wspomagająca "109" na trasie Nowy Kleparz - Czyżyny Dworzec. Kursuję wyłącznie w godzinach szczytu co 15 minut
- kolejny etap zmian opublikowany w najbliższym czasie po konsultacjach z dzielnicami