02-21-2019, 08:41 PM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-29-2019, 07:31 PM przez Solaris8919.)
Linia Extra 1:
Zajezdnia Przyczółkowa - Przyczółkowa - Przekorna - Łukasza Drewny - Stefana Korbońskiego - Michała Rosnowskiego - Relaksowa - Wąwozowa - Stryjeńskich - Przy Bażantarni - Jana Rosoła - Belgradzka - Stryjeńskich - Indiry Gandhi - Nugat - Podpułkownika Zbigniewa Stanisława Kiedacza - Jana Ciszewskiego - Stanisława Herbsta - Eugeniusza Romera - Bartoka - Jastrzębowskiego - Ursynów Północny
Kursy z Zajezdni Powsin o 23:30 oraz 1:00.
Kursy z Ursynów Północny o 3:00 oraz 4:30.
Linia Extra 2:
Zajezdnia Przyczółkowa - Przyczółkowa - Wiertnicza - Nałęczowska - Sobieskiego - Świętego Bonifacego - Gołkowska - Idzikowskiego - Al. Witosa - Sobieskiego - Świętego Bonifacego - Dolina Służewiecka - Nowourysynowska - Wałbrzyska - Al. Lotników - Zygmunta Modzelewskiego - Al. Wilanowska - Puławska - Metro Wilanowska
Kursy z Zajezdni Powsin o 23:30 oraz 1:00.
Kursy z Metro Wilanowska o 3:00 oraz 4:30.
Zajezdnia Przyczółkowa - Przyczółkowa - Wiertnicza - Nałęczowska - Sobieskiego - Świętego Bonifacego - Gołkowska - Idzikowskiego - Al. Witosa - Sobieskiego - Świętego Bonifacego - Dolina Służewiecka - Nowourysynowska - Wałbrzyska - Al. Lotników - Zygmunta Modzelewskiego - Al. Wilanowska - Puławska - Metro Wilanowska
Kursy z Zajezdni Powsin o 23:30 oraz 1:00.
Kursy z Metro Wilanowska o 3:00 oraz 4:30.
Linia Extra 3:
Zajezdnia Przyczółkowa - Przyczółkowa - Wiertnicza - Vogla - Syta - Tuzinowa - Kobylańska - Zawodzie - Augustówka - Statkowskiego - Gołkowska - Czerniakowska - Gagarina - Spacerowa - Puławska - Waryńskiego - Rondo Jazdy Polskiej - Waryńskiego - Pl. Konstytucji - Marszałkowska - Centrum
Kursy z Zajezdni Powsin o 23:30 oraz 1:00.
Kursy z Metro Wilanowska o 3:00 oraz 4:15.
Zajezdnia Przyczółkowa - Przyczółkowa - Wiertnicza - Vogla - Syta - Tuzinowa - Kobylańska - Zawodzie - Augustówka - Statkowskiego - Gołkowska - Czerniakowska - Gagarina - Spacerowa - Puławska - Waryńskiego - Rondo Jazdy Polskiej - Waryńskiego - Pl. Konstytucji - Marszałkowska - Centrum
Kursy z Zajezdni Powsin o 23:30 oraz 1:00.
Kursy z Metro Wilanowska o 3:00 oraz 4:15.
Linia Extra 4:
Zajezdnia Jagiellońska - Jagiellońska - Modlińska - Światowida - Myśliborska - Porajów - Świderska - Mehoffera - Nowodworska - Ordonówny - Światowida - Dzierzgońska - Odkryta - Sprawna - Aluzyjna - Modlińska - Przyrzecze - Buków
Kursy z Zajezdni Jagiellońska o 23:40 oraz 1:00.
Kursy z Bukowa o 3:00 oraz 4:15.
Linia Extra 5:
Zajezdnia Jagiellońska - Jagiellońska - Rondo Starzyńskiego - Starzyńskiego - Namysłowska - Ratuszowa - Inżynierska - 11 Listopada - Rondo Żaba - Św. Wincentego - Kołowa - Handlowa - Gorzykowska - Radzymińska - Jórskiego - Samarytanka - Gilarska - Matki Teresy z Kalkuty - Chodecka - Bródno-Podgrodzie
Kursy z Zajezdni Jagiellońska o 23:30 oraz 1:00.
Kursy z Bródna-Podgrodzie o 2:50 oraz 4:20.
Linia Extra 6:
Zajezdnia Jagiellońska - Jagiellońska - Rondo Starzyńskiego - Jagiellońska - Świętych Cyryla i Metodego - Targowa - Jana Zamoyskiego - Targowa - rondo Wiatraczna - Aleja Waszyngtona - Rondo Waszyngtona - Aleja, Most i wiadukt mostu Księcia Józefa Poniatowskiego - aleje Jerozolimskie - Rondo generała Charlesa De Gaulle'a - aleje Jerozolimskie - rondo Romana Dwowskiego - Centrum
Kursy z Zajezdni Jagiellońska o 23:30 oraz 1:00.
Kursy z Centrum o 2:45 oraz 4:15.
Zajezdnia Jagiellońska - Jagiellońska - Rondo Starzyńskiego - Jagiellońska - Świętych Cyryla i Metodego - Targowa - Jana Zamoyskiego - Targowa - rondo Wiatraczna - Aleja Waszyngtona - Rondo Waszyngtona - Aleja, Most i wiadukt mostu Księcia Józefa Poniatowskiego - aleje Jerozolimskie - Rondo generała Charlesa De Gaulle'a - aleje Jerozolimskie - rondo Romana Dwowskiego - Centrum
Kursy z Zajezdni Jagiellońska o 23:30 oraz 1:00.
Kursy z Centrum o 2:45 oraz 4:15.