02-16-2019, 05:06 PM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2020, 04:07 PM przez Solaris8919.)
-----------------------------------------------------------
Linie tramwajowe obsługiwane w Krakowie.
|
02-16-2019, 05:06 PM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2020, 04:07 PM przez Solaris8919.)
-----------------------------------------------------------
12-19-2019, 03:01 PM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-19-2019, 03:09 PM przez Solaris8919.)
Numer linii: 1N
Rodzaj linii: stała, nocna
Trasa linii:
WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE - Kocmyrzowska - Bieńczycka - Al. Pokoju - Grzegórzecka - Dietla - Starowiślna - Dominikańska - Franciszkańska - Zwierzyniecka - Kościuszki - SALWATOR
Okres obsługi linii: 06.01.2019 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 3 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 1 rezerwowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Soboty, niedziele i święta: 6 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 1 rezerwowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
Numer linii: 14N
Rodzaj linii: stała, nocna
Trasa linii:
MISTRZEJOWICE - Jancarza - Srebrnych Orłów - Mikołajczyka - Broniewskiego - Al. Andersa - Bieńczycka - Al. Pokoju - Al. Powstania Warszawskiego - Lubicz - Basztowa - Dunajewskiego - Karmelicka - Królewska - Podchorążych - Bronowicka - BRONOWICE MAŁE
Okres obsługi linii: 06.01.2019 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 4 x Solaris Tramino S105P + 1 rezerwowy Solaris Tramino S105P
Soboty, niedziele i święta: 8 x Solaris Tramino S105P + 1 rezerwowy Solaris Tramino S105P
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
Numer linii: 52N
Rodzaj linii: stała, nocna
Trasa linii:
CZERWONE MAKI P+R - Bobrzyńskiego - Grota-Roweckiego - Kapelanka - Monte Cassino - Dietla - Starowiślna - Westerplatte - Lubicz - Mogilska - Al. Jana Pawła II - Bieńczycka - Al. Andersa - Broniewskiego - Mikołajczyka - Piasta Kołodzieja - OSIEDLE PIASTÓW
Okres obsługi linii: 06.01.2019 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 4 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 1 rezerwowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Soboty, niedziele i święta: 8 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 1 rezerwowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
07-10-2020, 03:40 PM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2020, 01:45 PM przez Solaris8919.)
Numer linii: 1
Rodzaj linii: stała, zwykła
Trasa linii:
WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE - Kocmyrzowska - Bieńczycka - Al. Pokoju - Grzegórzecka - Dietla - Starowiślna - Dominikańska - Franciszkańska - Zwierzyniecka - Kościuszki - SALWATOR
Okres obsługi linii: 01.08.2020 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 24 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 1 Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Soboty, niedziele i święta: 8 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 1 rezerwowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
Numer linii: 13
Rodzaj linii: stała, zwykła
Trasa linii:
NOWY BIEŻANÓW P+R - Ćwiklińskiej - Teligii - Wielicka - Na Zjeździe - Starowiślna - Westerplatte - Lubicz - Rakowicka - CMENTARZ RAKOWICKI
Okres obsługi linii: 01.08.2020 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 12 x Solaris Tramino S111O + 1 Solaris Tramino S111O
Soboty, niedziele i święta: 7 x Solaris Tramino S111O + 1 rezerwowy Solaris Tramino S111O
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
Numer linii: 21
Rodzaj linii: stała, zwykła
Trasa linii:
PLESZÓW - Igołomska - Ujastek Mogilski - Ujastek - Al.Solidarności - Al.Andersa - Broniewskiego - Mikołajczyka - Piasta Kołodzieja - OSIEDLE PIASTÓW
Okres obsługi linii: 01.08.2020 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 4 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 4 x Solaris Tramino S105P + 1 rezewowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Soboty, niedziele i święta: 5 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 1 rezerwowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
Numer linii: 29
Rodzaj linii: stała, zwykła
Trasa linii:
NOWY BIEŻANÓW P+R - Ćwiklińskiej - Teligii - Wielicka - Kuklińskiego - Klimeckiego - Herlinga-Grudzińskiego - Al.Powstania Warszawskiego - Mogilska - TAURON ARENA KRAKOW WIECZYSTA
Okres obsługi linii: 01.08.2020 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 7 x Moderus Beta MF22AC BO + 1 x Konstal 105N2k/2000 + 1 rezerwowy Konstal 105N2k/2000
Soboty, niedziele i święta: -----
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
Numer linii: 51
Rodzaj linii: stała, zwykła
Trasa linii:
KURDWANÓW P+R - Witosa - Nowosądecka - Wielicka - Kuklińskiego - Herlinga-Grudzińskiego - Al.Powstania Warszawskiego - Tunel - DWORZEC TOWAROWY
Okres obsługi linii: 01.08.2020 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 11 x Pesa 2014N "Krakowiak" + 1 x Solaris Tramino S111O + 1 rezewowy Solaris Tramino S111O
Soboty, niedziele i święta: 11 x Pesa 2014N "Krakowiak" + 1 x Solaris Tramino S111O + 1 rezewowy Solaris Tramino S111O
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
Numer linii: 54
Rodzaj linii: stała, zwykła
Trasa linii:
WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE - Kocmyrzowska - Al.Andersa - Al.Jana Pawła II - Al.Pokoju - Al.Powstania Warszawskiego - Lubicz - Basztowa - Dunajewskiego - Karmelicka - Królewska - Podchorążych - Bronowicka - BRONOWICE MAŁE
Okres obsługi linii: 01.08.2020 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 16 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 1 rezewowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Soboty, niedziele i święta: 16 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 1 rezerwowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
09-01-2020, 01:44 PM
Numer linii: 18
Rodzaj linii: stała, zwykła
Trasa linii:
CZERWONE MAKI P+R - Bobrzyńskiego - Grota-Roweckiego - Kapelanka - Monte Cassino - Dietla - Świętej Gertrudy - Plac Dominikański - Franciszkańska - Podwale - Basztowa - Długa - Aleja Słowackiego - Doktora Twardego - KROWODRZA GÓRKA
Okres obsługi linii: 26.09.2020 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 16 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 9 x Modertrans Moderus Gamma LF02AC + 1 rezewowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Soboty, niedziele i święta: 6 x Modertrans Moderus Gamma LF01AC + 9 x Modertrans Moderus Gamma LF02AC + 1 rezerwowy Modertrans Moderus Gamma LF01AC
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
09-02-2020, 02:15 PM
Numer linii: 4
Rodzaj linii: stała, zwykła
Trasa linii:
WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE - Kocmyrzowska - Łowińskiego - Ujastek - Aleja Solidarności - Aleja Jana Pawła II - Mogilska - Lubicz - Basztowa - Dunajewskiego - Karmelicka - Królewska - Podchorążych - Bronowicka - BRONOWICE MAŁE
Okres obsługi linii: 26.09.2020 r. - do odwołania
Tabor przeznaczony do obsługi linii:
Dzień Powszedni: 28 x Pesa 2014N "Krakowiak" + 1 rezewowa Pesa 2014N "Krakowiak"
Soboty, niedziele i święta: 10 x Pesa 2014N "Krakowiak" + 1 rezerwowa Pesa 2014N "Krakowiak"
Stawka wzkm: 15,00 vPLN
|
|