10-08-2023, 11:09 AM
Szanowni Przewoźnicy!!
Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje o funkcjonowaniu transportu w poszczególne dni:
21.10.2023 - 22.10.2023 i 28.10.2023 - 29.10.2023
Linie tramwajowe:
2 - kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy w godzinach od 8 do 18 co 10 minut
5- kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy przez cały dzień co 10 minut
10 - kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy w godzinach od 8 do 18 co 10 minut, w pozostałych porach co 20 minut
11 - zawieszona
14 - kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy w godzinach od 8 do 18 co 10 minut, w pozostałych porach co 20 minut
19 - zawieszona
21 - zawieszona
81 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 20 minut
82 - kursuje w godzinach od 7 do 19 co 20 minut
85 - kursuje w godzinach od 7 do 19 co 20 minut
87 - kursuje w godzinach od 7 do 19 co 20 minut
88 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 20 minut
89 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 20 minut
Linie autobusowe
105 - w godzinach od 8 do 18 wszystkie kursy kierowane do Batowic, w pozostałych porach kierowane do Mistrzejowic. W godzinach porannych i wieczornych kursuje co 40 minut, w ciągu dnia co 10 minut
184 - w godzinach od 8 do 18 zawieszone, w jego miejsce kursuje 884
193 - do obsługi linii kierowany tabor przegubowy
513 - zawieszone w weekend
802 - kursuje w godzinach od 8 do 18 co 20 minut
803 - kursuje w godzinach od 8 do 18 co 20 minut, w pozostałych porach co 40 minut
806 - kursuje w godzinach od 8 do 18 co 20 minut
809 - kursuje w godzinach od 8 do 18 co 20 minut
810 - kursuje w godzinach od 8 do 18 co 30 minut
811 - kursuje w godzinach od 8 do 18 co 20 minut
842 - kursuje w godzinach od 8 do 18 co 30 minut
878 - kursuje w godzinach od 8 do 18 co 20 minut
884 - kursuje w godzinach od 8 do 18 co 20 minut
W tym roku w dniach 23.10.2023 - 27.10.2023 brak wzmocnień w rejonie Cmentarzy
30.10.2023 - 31.10.2023 oraz 02.11.2023
2 - kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy cały dzień co 7,5 minuty
3 - częstotliwość kursowania zmniejszona do 15
5 - częstotliwość kursowania zmniejszona do 15
19 - częstotliwość kursowania zmniejszona do 15
24- częstotliwość kursowania zmniejszona do 15
83 - kursuje w godzinach od 6 do 19 15 synchronizacja na wspólnym odcinku z 3
84 - kursuje w godzinach od 6 do 19 15
85 - kursuje w godzinach od 6 do 19 15 synchronizacja na wspólnym odcinku z 5
89 - kursuje w godzinach od 6 do 19 15 synchronizacja na wspólnym odcinku z 19
87 - kursuje w godzinach od 10 do 17 co 15
105 - w godzinach od 9 do 19 wszystkie kursy kierowane do Batowic
184 - w godzinach od 9 do 19 zawieszone, w jego miejsce funkcjonuje 884 co 15 minut
193 - do obsługi linii kierowany tabor przegubowy
501/511 - kursują przez cały dzień co 15 minut
502 - przez cały dzień co 12 minut
804 - kursuje w godzinach od 9 do 18 co 15 minut
806 - kursuje w godzinach od 9 do 18 co 15 minut
810 - kursuje w godzinach od 9 do 18 co 15 minut
811 - kursuje w godzinach od 9 do 18 co 15 minut
01.11.2022
Linie tramwajowe:
2 - kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy w godzinach od 8 do 20 co 10 minut, w pozostałych porach co 20 minut
14 - kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy w godzinach od 8 do 20 co 10 minut, w pozostałych porach co 20 minut
5, 11, 13, 19, 21, 24 - zawieszone w tych dniach
80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89 - kursować będą według specjalnego rozkładu jazdy w godzinach od 7 do 20 co 10 minut, w pozostałych porach co 20 minut
81, 88 - kursować będą cały dzień co 20 minut
pozostałe linie tramwajowe kursują co 20 minut
Linie autobusowe
100/101 - do obsługi liniowej należy kierować tabor 12 metrowy i kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy co 40 minut
105- wszystkie kursy do Cmentarza Batowice oraz kursowanie co 4 minuty w godzinach od 8 do 20, w pozostałych porach w następujący sposób: 4 do 6:30 co 20 minut, 6:30 do 8 co 15, od 20 do 22 co 12 minut, od 22 do 23:30 co 20 minut
104/109/114/124/152/159/164/169/172/178/179/424/469/501/502/503/511/552/578 - kursować będą przez cały dzień co 40 minut
106/136 - kursować będą przez cały dzień co 60 minut
128, 138, 163, 174, 182, 184, 188, 189, 513, 572, 592 - zawieszone w dniach 30.10.2021 - 01.11.2021. W miejsce "182" kursują 782/882.
193 - do obsługi liniowej kierowany tabor przegubowy
270 - skierowane przez Zastów - Kocmyrzów - Kocmyrzowska - Wzgórza Krzesławickie - Cmentarz Grębałów. Kursować będzie co 40 minut
782 - kursuje co 15 minut
801 - kursuje w godzinach od 7 do 22 co 15 minut
802 - kursuje w godzinach od 7 do 22 co 15 minut
803 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 15 minut
804 - kursuje w godzinach od 7 do 21 co 15 minut
806 - kursuje w godzinach od 7 do 19 co 15 minut
807 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 30 minut
809 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 15 minut
810 - kursuje w godzinach od 8 do 20 z uwagami od 8 do 9 co 10 minut, od 9 do 18 co 5 minut, od 18 do 20 co 12 minut
811 - kursuje w godzinach od 8 do 20 co 15 minut
812 - kursuje w godzinach od 7 do 19 co 15 minut
814 - kursuje w godzinach od 10 do 19 co 15 minut
815 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 30 minut
820 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 15 minut
828 - kursuje przez cały dzień co 15 minut w ciągu dnia, w pozostałych porach co 30
837 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 15 minut
838 - kursuje przez cały dzień co 15 minut w ciągu dnia, w pozostałych porach co 30
842 - kursuje przez cały dzień co 15 minut w ciągu dnia, w pozostałych porach co 30
852 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 15 minut
860 - kursuje cały dzień w miejsce 160
863 - kursuje przez cały dzień co 15 minut w ciągu dnia, w pozostałych porach co 30
872 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 15 minut
874 - kursuje przez cały dzień co 15 minut w ciągu dnia, w pozostałych porach co 30
878 - kursuje w godzinach od 7 do 20 co 15 minut, w pozostałych porach co 40 minut
883 - kursuje w godzinach od 7 do 21 co 30 minut
884 - kursuje przez cały dzień co 15 minut w ciągu dnia, w pozostałych porach co 30
888 - kursuje cały dzień co 20 minut
882 - kursuje co 15 minut