Działanie transportu w okresie WŚ 2023 - Wersja do druku +- Komunikacyjna gra RPG (http://komunikacyjnerpg.cba.pl) +-- Dział: Zarząd Transportu Publicznego (http://komunikacyjnerpg.cba.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Komunikaty ZTP (http://komunikacyjnerpg.cba.pl/forumdisplay.php?fid=96) +--- Wątek: Działanie transportu w okresie WŚ 2023 (/showthread.php?tid=15151) |
Działanie transportu w okresie WŚ 2023 - Lotos2021 - 10-08-2023 Szanowni Przewoźnicy!!
Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje o wstępnej koncepcji transportu w okresie Wszystkich Świętych w dniach 21.10.2023 - 02.11.2023.
Linie tramwajowe
80 - Górka Narodowa - Krowodrza Górka - Azory - - Karmelicka - - Basztowa - Lubicz - Cmentarz Rakowicki
81 - Czerwone Maki - Łagiewniki - Wadowicka - Krakowska - Dietla - Grzegórzecka - Rondo Grzegórzeckie - Rondo Mogilskie - Lubicz - Cmentarz Rakowicki
82 - Salwator -Filharmonia - Dunajewskiego - Basztowa - Lubicz - Cmentarz Rakowicki
83 - Nowy Bieżanów - Wielicka - Estakada - Rondo Grzegórzeckie - Rondo Mogilskie - Lubicz - Cmentarz Rakowicki
84 - Kurdwanów - Wielicka - Limanowskiego - Krakowska - Stradom - Poczta Główna - Dworzec Główny - Lubicz - Cmentarz Rakowicki
85 - Wzgórza Krzesławickie - Kocmyrzowska - Bieńczycka - Mogilska - Lubicz - Cmentarz Rakowicki
86 - Wzgórza Krzesławickie - Kocmyrzowska - DH Wanda - Mistrzejowice
87 - Wzgórza Krzesławickie - Kombinat - Plac Centralny - DH Wanda - Osiedle Piastów
88 - Złocień - trasa 11 do Limanowskiego. Następnie Starowiślna - Poczta Główna - Dworzec Główny - Lubicz - Cmentarz Rakowicki
89 - Borek Fałęcki trasa 19 do Ronda Mogilskiego następnie: Lubicz - Cmentarz Rakowicki
Linie autobusowe
801 - Cmentarz Batowice - Prądnik Czerwony - Strzelców - Miechowity - Brogi - Aleja 29 Listopada - Nowy Kleparz - Wrocławska - Łobzów PKP - Makowskiego - Azory -- Rondo Ofiar Katynia - Katowicka - Cmentarz Rząska
802 - Borek Fałęcki - Góra Borkowska - Komuny Paryskiej - Kobierzyńska - Monte Cassino - Aleje - Opolska - Rondo Barei - Strzelców - Prądnik Czerwony - Cmentarz Batowice
803 - Bieźanów - Złocieniowa - Bieżanowska - Wielicka - Podgórze SKA - Nowohucka - Kuklińskiego - Rondo Grzegórzeckie - Rondo Mogilskie - Brodowicza - Miechowity - Rondo Barei - Prądnik Czerwony - Cmentarz Batowice
804 - Wieliczka Miasto - Wieliczka Cmentarz - Wielicka - Aleksandry - Nowy Bieżanów Południe - Teligi - Prokocim Szpital - Bieżanowska - Aleje - Rondo Matecznego - Rondo Grunwaldzkie - Aleje - Opolska - Rondo Barei - Strzelców - Prądnik Czerwony - Cmentarz Batowice
806 - Cmentarz Batowice - Strzelców - Rondo Barei - Dobrego Pasterza - Wiślicka - DH Wanda - Plac Centralny - Aleja Jana Pawła II - Bulwarowa - Kombinat - Lubocza - Cmentarz Grębałów
807 - Grabówki Cmentarz - Soboniowice - Kososocie - Piaski Wielkie - Piaski Nowe - Witosa - Wielicka - Podgórze SKA
809 - Bielany - Księcia Józefa - Salwator - Cracovia Stadion - Muzeum Narodowe - Aleje - Dobrego Pasterza - Rondo Barei - Prądnik Czerwony - Cmentarz Batowice
810 - Cmentarz Batowice - Osiedle Piastów - Arka - Teatr Ludowy - Kombinat - Cmentarz Grębalów
811 - Azory - trasa 801 do Cmentarz Batowice
812 - Cmentarz Podgórki Tynieckie - Wielogórska - Tyniec - trasa 412 do Nowego Kleparza. Następnie: Aleje - Dobrego Pasterza - Rondo Barei - Prądnik Czerwony - Cmentarz Batowice
814 - Cmentarz Batowice - Prądnik Czerwony - Strzelców - Rondo Barei - Miechowity - Pilotów - Rondo Mogilskie -Rondo Grzegórzeckie - Starowiślna
815 - Świątniki Cmentarz - Świątniki Bruchnalskiego - Konary Bruchnalskiego - Konary Świątnicka - Mogilany Świątnicka - Mogilany Rynek - Mogilany - Mogilany Świątnicka - Zakopianka - Zakopiańska - Tischnera - Powstancow Wielkopolskich - Podgórze SKA
820 - Cmentarz Grębałów - Darwina - Łowińskiego - Osiedle Piastów - Cmentarz Batowice
828 - Cmentarz Batowice - Strzelców - Wieczysta - Złocień
837 - Witkowice - Dożynkowa - Siewna Wiadukt - Mackiewicza - Opolska - Rondo Polsadu - Rondo Barei - Strzelców - Cmentarz Batowice
838 - Kombinat - trasa 138 - Cmentarz Grębałów - trasa 138 wydłużenie do Cmentarz Rząska
842 - Osiedle Na Stoku - Cmentarz Grębałów - Kombinat - Zgody - Czyżyny Dworzec - dawna trasa 142 - Cmentarz Batowice
852 - Cmentarz Olszanica - trasa 152 - Cmentarz Batowice
860 - Cmentarz Ruszcza - trasa 160 - Aleja Przyjaźni
863 - Rzaka - trasa 163 do Cmentarza Grębałów
872 - Mydlniki Wapiennik - Mydlniki - Bronowice SKA - Opolska - Rondo Barei - Cmentarz Batowice
874 - Osiedle Kurdwanów - trasa 174 - wydłużenie do Cmentarza Grębałów
878 - Pod Fortem trasa do Mistrzejowic. Następnie: Reduta - Powstańców - Cmentarz Batowice
882 - Dworzec Główny Wschód trasa 182 do Nowolipki. Następnie: Łowińskiego - Cmentarz Grębałów
883 na trasie Skawina – Skawina Cmentarz Komunalny
884 - Cmentarz Batowice - trasa 184 do Ronda Matecznego. Następnie do Kurdwwanowa
888 - Cmentarz Batowice - Powstańców - Majora - Dobrego Pasterza - Rondo Barei - Strzelców - Cmentarz Batowice
782 - na trasie Zajezdnia Bieńczyce – Os. Na Stoku
Szczegółowe informacje dotyczące transportu na okres 21.10.2023 - 02.11.2023 w osobnym komunikacie na dniach
|