03-16-2019, 07:17 PM
Linie autobusowe obsługiwane przez firmę:
Linia miejska, zwykła 139
Trasa:
KOMBINAT - Al. Solidarności - Al. Róż - Żeromskiego - Obrońców Krzyża - Mikołajczyka - Srebrnych Orłów - Jancarza - Bohomolca - Dobrego Pasterza - Al. 29 Listopada - Al. Słowackiego - Al. Mickiewicza - Czarnowiejska - Nawojki - Armii Krajowej - Balicka - MYDLNIKI